poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Etiketa na víno - láhev bordo

  • Foto firemní etikety na víno v láhvi typu bordo - etikety na víno od Firemní víno.cz
Foto firemní etikety na víno v láhvi typu bordo - etikety na víno od Firemní víno.cz

Popis etikety na víno - v láhvi typu bordo

Navrhneme a vyrobíme vám vlastní etiketu na víno v láhvi typu bordo, tak aby ladila s vaší firemní identitou nebo osobním sdělením (poděkování, přání, výročí) a přitom korespondovala s dárkovým vínem. Láhev vína s takto navrženou etiketou splňuje všechny náležitosti tichého vína a stává se tak daňově odečitatelnou položkou až do výše 500 Kč bez DPH za kus. Etiketu vám vyrobíme i v případě, pokud si dodáte vlastní grafiku.

Jak etikety na víno vyrábíme:

Na začátku od vás budeme vyzvídat vaši představu o etiketě. Ta, společně s logem poslouží jako základ grafického návrhu, který vám připravíme. Ve chvíli kdy budete s návrhem spokojeni a potvrdíme si jej, zahájíme výrobu. Etikety na víno tiskneme digitálně na plotru. Jako materiál slouží bílá samolepící fólie na kterou následně naneseme tenkou krycí vrstvu laminační fólie - to aby se vám etiketa nepoškrábala. Nakonec ji ořízneme na konečný rozměr a může se expedovat nebo lepit.

Jak vám etikety dodáme:

Doba dodání etiket, je od potvrzení návrhu po doručení 1 týden. Když si od nás etikety objednáte i s vínem, je lepení etiket automaticky ZDARMA. V případě, že budete mít víno vlastní a etikety od nás, i tak vám je rádi nalepíme, jen s drobným manipulačním poplatkem na kterém se dohodneme.

Parametry:

Kód produktu:ET023
Rozměr:100x80 mm
Materiál:samolepící fólie
Grafický návrh:500 Kč (návrh ZDARMA u objednávky nad 100 ks s vínem)
Upozornění::Etikety dodáváme pouze s vínem

Ceny:

Počet kusů Cena za kus s vínem *
30 - 50 ks 750 Kč celkem
50 - 99 ks 14 Kč
100 - 500 ks 10 Kč
nad 500 ks 6 Kč
* Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: