poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Etiketa na víno - láhev pistole

  • Foto firemní etikety na víno v láhvi typu pistole - etikety na víno od Firemní víno.cz
Foto firemní etikety na víno v láhvi typu pistole - etikety na víno od Firemní víno.cz

Popis etikety na víno - v láhvi typu pistole

Navrhneme a vyrobíme vám vlastní etiketu na víno v láhvi typu pistole, tak aby korespondovala s vaší firemní identitou nebo osobním sdělením (přání, poděkování, výročí) a přitom byla v celkovém souladu s lahví vína i jejím obsahem. Tato etiketa nalepená na láhvi vína vždy splňuje všechny náležitosti tichého vína a to se tak stává daňově odečitatelnou položkou až do výše 500 Kč bez DPH za láhev. Etiketu vám vyrobíme i pokud dodáte vlastní grafický návrh.

Jak etikety na víno vyrábíme:

V první fázi od vás budeme chtít znát vaši představu o etiketě. Z té následně a společně se zaslaným logem připravíme grafický návrh. Jakmile je návrh odsouhlasen, pustíme se do výroby. Etikety tiskneme digitálně, plotrem, na samolepící bílou fólii na niž je následně nanesena tenká krycí vrstva laminační fólie - to kvůli vyšší mechanické odolnosti. Nakonec je etiketa oříznuta na finální rozměr a je připravena k nalepení na láhev.

Jak vám etikety dodáme:

Etikety vám po odsouhlasení návrhu, dodáme nejpozději do 1 týdne, obvykle dříve. Pokud od nás objednáte etikety s vínem, je nalepení etikety automaticky ZDARMA. Pokud náhodou budete mít víno vlastní, je možné po dohodě a s drobným manipulačním poplatkem nalepit etikety rovněž.

Parametry:

Kód produktu:ET023
Rozměr:100x80 mm
Materiál:samolepící fólie
Grafický návrh:500 Kč - od 100 ks s vínem ZDARMA

Ceny:

Počet kusů Cena za kus s vínem *
do 50 ks 750 Kč celkem
50 - 99 ks 14 Kč
100 - 500 ks 10 Kč
nad 500 6 Kč
* Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: