poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Etiketa na víno - nestandartní tvar

  • Foto firemní etikety na víno ve tvaru na přání - etikety na víno od Firemní víno.cz
Foto firemní etikety na víno ve tvaru na přání - etikety na víno od Firemní víno.cz

Popis etikety na víno nestandartního tvaru

Na všechny typy lahví vám navrhneme a vyrobíme etiketu na víno podle vašich představ. Ta bude v souladu s vašim firemním vzhledem nebo příležitostí pro kterou bude určena (výročí, poděkování, přání). Zároveň však bude korespondovat s lahví a jejím obsahem. Víno díky této etiketě splní všechny náležitosti tichého vína a stane se daňově zvýhodněnou položkou, až do výše 500 Kč bez DPH za jednu láhev. Etiketu vám vyrobíme i z vámi dodané grafiky.

Jak etikety na víno vyrábíme:

Na začátku od vás budeme zjišťovat vaši představu o tom jak by měla etiketa vypadat. Tu, společně s logem zpracujeme do grafického návrhu. Ve chvíli kdy budete s návrhem spokojeni a odsouhlasíte nám jej, zahájíme výrobu. Etikety na víno tiskneme i řežeme na digitálním na plotru. Jako materiál slouží bílá samolepící fólie na niž následně naneseme tenkou vrstvu laminační fólie - ochrana před mechanickým poškozením. Nakonec ji ořízneme na požadovaný tvar nebo rozměr a je připravena k expedici nebo lepení.

Jak vám etikety dodáme:

Dobu dodání etiket, od potvrzení návrhu po samotné doručení máme nastavenu na 1 týden. Pokud si od nás etikety objednáváte i s vínem, je nalepení etiket automaticky ZDARMA. Pokud budete mít vlastní víno a etikety od nás, také vám je rádi nalepíme, jen s drobným manipulačním poplatkem. Na tom se dohodneme.

Parametry:

Kód produktu:ET023
Rozměr:80x50 mm
Materiál:samolepící fólie
Grafický návrh:500 Kč - od 50 ks s vínem ZDARMA
Cena dle kalkulace
dle kalkulace

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: