poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Keramická visačka na víno - jiný tvar

  • Foto keramické visačky na víno v libolovném tvau - od Firemní víno.cz
Foto keramické visačky na víno v libolovném tvau - od Firemní víno.cz

Popis keramické visačky:

Díky tomu, že všechny keramické visačky si vyrábíme sami, můžeme vám kromě standartních rozměrů a tvarů nabídnout visačky na míru podle vašich potřeb. Stačí nám k tomu zaslat logo společně s představou o tvaru a velikosti a my vám obratem připravíme grafický návrh a kalkulaci.

Jak se visačky vyrábí:

Po odsouhlasení grafického návrhu je nutné připravit výsekový nástroj, který se tvaruje z plechu. Tím je následně z keramické hlíny je vykrojen požadovaný tvar, raznicí do něj natisknuta grafika a následuje vybarvení grafiky. Do visačky je ještě nutné vykrojit dírku pro jutový provázek a visačku dokonale vysušit.

Pak už následuje vypálení visačky v keramické peci při teplotě 1200 °C . Po vypálení a ochlazení je navlečen jutový provázek a je hotovo. Provázek má optimální délku pro všechny běžné typy vinných lahví.

Jak vám visačky dodáme:

Visačky Vám vyrobíme a budeme expedovat nejpozději do 15 pracovních dnů. Visačky balíme běžně do svazků po 50 ks. Návod na správné uvázání visačky na hrdlo láhve najdete v tomto krátkém instruktážním videu.

 

Parametry:

Kód výrobku:VI007
Rozměry:variabilní
Materiál:keramika / jutový provázek
Cena navázání visačky na láhev:5 Kč
Cena dle kalkulace
dle kalkulace

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: