poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Keramická visačka na víno - jiný tvar

  • Foto keramické visačky na víno v libolovném tvau - od Firemní víno.cz
Foto keramické visačky na víno v libolovném tvau - od Firemní víno.cz

Popis keramické visačky:

Díky tomu, že všechny keramické visačky si vyrábíme sami, můžeme vám kromě standartních rozměrů a tvarů nabídnout visačky na míru podle vašich potřeb. Stačí nám k tomu zaslat logo společně s představou o tvaru a velikosti a my vám obratem připravíme grafický návrh a kalkulaci.

Jak se visačky vyrábí:

Po odsouhlasení grafického návrhu je nutné připravit výsekový nástroj, který se tvaruje z plechu. Tím je následně z keramické hlíny je vykrojen požadovaný tvar, raznicí do něj natisknuta grafika a následuje vybarvení grafiky. Do visačky je ještě nutné vykrojit dírku pro jutový provázek a visačku dokonale vysušit.

Pak už následuje vypálení visačky v keramické peci při teplotě 1200 °C . Po vypálení a ochlazení je navlečen jutový provázek a je hotovo. Provázek má optimální délku pro všechny běžné typy vinných lahví.

Jak visačky dodáme:

Výroba visačky nám trvá do 14ti dnů, a my jsme schopni garantovat dodání do 2 týdnů  včetně doby na dopravu. Visačky vám případně požadavku rádi navlečeme na láhve s vínem. Videonávod na použití visačky najdete zde.

Parametry:

Kód výrobku:VI007
Rozměry:variabilní
Materiál:keramika / jutový provázek
Cena navázání visačky na láhev:5 Kč
Cena dle kalkulace
dle kalkulace

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: