poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Vinařství Starý vrch

  • Logo vinařství Starý vrch - Firemní víno.cz
  • Foto vín z vinařství Starý vrch - Firemní víno.cz
  • Foto vinařství Starý vrch - Firemní víno.cz
  • Foto vinifikátorů ve vinařství Starý vrch - Firemní víno.cz
Logo vinařství Starý vrch - Firemní víno.cz Foto vín z vinařství Starý vrch - Firemní víno.cz Foto vinařství Starý vrch - Firemní víno.cz Foto vinifikátorů ve vinařství Starý vrch - Firemní víno.cz

Popis vinařství Starý vrch

Vinařství Starý vrch v sobě kombinuje moderní myšlení, technologii, architekturu a tradiční vinařské procesy umocněné láskou k vínu.

Vinařství Starý vrch bylo nově vybudováno v roce 2014 v bezprostřední blízkosti Mandloňové stezky na okraji města Hustopeče patřícího do Velkopavlovické vinařské podoblasti.

Zdejší jižní svahy jsou prvotřídní polohou pro pěstování révy, zejména kvůli příznivému teplému větru, který pomáhá hroznům k vyšší cukernatosti.

Právě do této výjimečné polohy znásobené blízkostí v Evropě unikátního mandloňového sadu je zasazen moderní vinařský dům, jehož cílem je výroba vysoce kvalitních přívlastkových vín.

Ročně lze ve vinařství vyrobit až 100 tisíc litrů vína. Výroba je založena na nejnovějších technologiích pro zpracování surovin, řízení procesu kvašení a filtraci hotového vína. Na dodržování tradičních postupů výroby dbá zkušený enolog Ondřejem Lukešem. Současně vinařství obhospodařuje sedm hektarů vinic a plánuje další rozšiřování.

Parametry:

Poloha vinařství:Hustopeče u Brna
Vinařská oblast:velkopavlovická
Roční produkce lahví:100 000
Rok vzniku:2014
Minimální počet vín do objednávky::48 Ks


Nabídka vín vinařství Starý vrch

Také doporučujeme: