poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Etikety na víno

Etikety na víno

Přestože spousta našich zákazníků k nám přichází s požadavkem na vlastní etikety na víno, pokaždé jim položíme stejnou otázku:
Proč chcete vlastní etiketu na víno?
A většinou se nám dostane podobné odpovědi: "Protože vína s vlastní etiketou dáváme už roky a naši zákazníci (partneři) jsou na to takto zvyklí. A zároveň propagujeme i naši firmu."

Je zde ale jeden problém, který často zákazník nevnímá. Předěláním původní etikety, se kterou si dal vinař práci aby s vínem korespondovala a vypovídala něco i o jeho charakteru, ztrácí víno svou původní tvář a podle výzkumu snižuje u obdarovaného až o 70% důvěryhodnost v toto víno.
Proto vždy doporučujeme zákazníkovi pečlivě zvážit, jestli je pro něj důležitější spojení dárku s jeho firemní identitou nebo to jak bude jeho partner či klient víno vnímat. Pokud je to důraz na značku, není co řešit a navrhneme a připravíme vám etiketu na víno podle vaší představy. V opačném případě vám odborně poradíme, jak víno vkusně spojit s vaší značkou jiným způsobem a současně zachovat původní etiketu.

A jaké jsou jiné možnosti než vlastní etiketa?

Láhev vína lze opatřit decentní samolepící medailí ve zlatém, stříbrném nebo barevném provedení, keramickou nebo papírovou visačkou, záklopkou na hrdle láhve s logem nebo například komplimentkou umístěnou v dárkovém balení vína. Každá z těchto variant současně splní zákonem dané požadavky na tiché víno a vzhled láhve minimálně naruší. Podívejte se na všechny možnosti níže, včetně ukázek již realizovaných zakázek.

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: