poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Keramická visačka na víno - malý obdélník

  • Foto keramické visačky na víno obdélníkové malé - od Firemní víno.cz
  • Foto okótované keramické visačky na víno obdélníkové malé - od Firemní víno.cz
Foto keramické visačky na víno obdélníkové malé - od Firemní víno.cz Foto okótované keramické visačky na víno obdélníkové malé - od Firemní víno.cz

Popis keramické visačky malý obdélník:

Keramická visačka na víno - malý obdélník má rozměr 55x22 mm a svou velikostí se hodí spíše pro jednoduchá loga horizontálně orientovaná. Pro textový obsah doporučujeme spíše keramickou visačku na víno - velký obdélník.

Jak visačky vyrábíme:

Keramické visačky na víno si ručně vyrábíme sami, což nám dává široké možnosti přizpůsobit nebo upravit visačku podle přání zákazníka. V první fázi ze zaslaného loga připravíme zákazníkovi vizualizaci visačky. Jakmile je návrh schválen, započneme s výrobou. Visačky jsou vyrobeny z keramické hlíny, z níž je vykrojen zvolený tvar, následně raznicí vytlačena požadovaná grafika a ta je obarvena černou barvou. Aby byla visačka připravena k vypálení, musí do ní být ještě vykrojena dírka pro navlečení provázku a být dokonale vysušená. Vypalování probíhá ve vysokoteplotní keramické peci, při teplotě 1200 °C. Jakmile je visačka vypálena a vychladne, navleče se do dírky jutový provázek a je hotovo. Délka provázku je vhodná pro všechny standardní typy vinných lahví.

Jak vám visačky dodáme:

Visačky Vám vyrobíme a budeme expedovat nejpozději do 15 pracovních dnů. Visačky balíme běžně do svazků po 50 ks. Návod na správné uvázání visačky na hrdlo láhve najdete v tomto krátkém instruktážním videu.

 

Parametry:

Kód výrobku:VI002
Rozměry:š.55 x v.22 mm
Materiál:keramika / jutový provázek
Cena navázání visačky na láhev:5 Kč

Ceny:

Počet kusů Cena bez DPH
50 - 150 35 Kč
150 - 500 25 Kč
500 a více 22 Kč
* Ceny produktu se liší podle toho jsou-li objednány společně s vínem nebo samostatně. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: