poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Chuť Moravy

  • Logo Chuť Moravy - Firemní víno.cz
  • Produkty Chuť Moravy - Firemní víno.cz
  • Lidé z Chuti Moravy - Firemní víno.cz
  • Vína a delikatesy Chuť Moravy - Firemní víno.cz
  • Sběr zelených mandlí Chuť Moravy - Firemní víno.cz
Logo Chuť Moravy - Firemní víno.cz Produkty Chuť Moravy - Firemní víno.cz Lidé z Chuti Moravy - Firemní víno.cz Vína a delikatesy Chuť Moravy - Firemní víno.cz Sběr zelených mandlí Chuť Moravy - Firemní víno.cz

Chuť Moravy

Přestože Chuť Moravy jsou především jedinečné a zapomenuté delikatesy, které vlastnoručně vyrábíme, naše nadšení pro víno, zejména pak to moravské, nás provází od začátků našeho podnikání. Rozhodli jsme se proto pod naši značku Chuť Moravy zařadit každý rok několik vybraných šarží vín, která pro nás připravují renomovaní vinaři z Moravy.

Vybraná vína nabízíme pouze v omezeném množství v tmavých lahvích s elegantním designem, který vizuelně navazuje na naše delikatesy. Jsme tak lépe schopni vytvořit dárkový balíček, který ladí nejen vašim chuťovým pohárkům, ale i oku.

V některých typech balíčků také vína snoubíme s našimi delikatesami, takže si kromě nevšedních chutí jednotlivých dobrot, můžete dopřát i inspirativní zážitek při párování vína a delikates. 

Historie Chuti Moravy

Společnost Chuť Moravy vznikla v roce 2012, kdy jsme se, dva dlouholetí kamarádi (Vlastík a Martin), dohodli, že praštíme se svými dosavadními profesemi (programátor a počítačový grafik) a budeme se naplno věnovat svému koníčku - vínu. Martin v té době, ke své práci, už úspěšně rozvíjel webový projekt na prodej dárkových vín takže se v podstatě naskočilo do rozjetého vlaku.

Díky spolupráci s výhradně moravskými vinaři a dodavateli, postupně vinný sortiment doplnily i delikatesy původem z Moravy. Prvních několik produktů od menších producentů jsme zaštítili vlastní značkou Chuť Moravy a pod tou začali nabízet "to nejlepší" od moravských malovýrobců. To nám ale za chvíli nestačilo a chtěli jsme přijít se svými vlastními produkty. Inspirace ve starých kuchařkách pak stála u zrodu první speciality Svatojánských ořechů. Po jejich velkém ohlasu následovaly další netradiční chuťovky jako chmelíček, nakládané zelené hustopečské mandle nebo smrkové želé.

O kvalitě našich produktů vypovídají i oceněné, které jsme získali. Jsou to například dvě zlaté hvězdy na mezinárodní soutěži Great taste awards nebo titul vítěze regionální potravina jihomoravského kraje pro svatojánské ořechy a slaninádu. Sortiment delikates se postupně rozrůstá o dárková balení a doplňky a tak bylo dalším logickým krokem pod značku Chuť Moravy zařadit vybrané šarže jedinečných moravských vín. Ty pro vás pečlivě vybíráme od renomovaných vinařství jako jsou Lahofer nebo Ampelos. 

Parametry:

Poloha vinařství:Modřice
Vinařská oblast:Znojemská
Roční produkce lahví:6 000
Rok vzniku:2012
Minimální počet vín do objednávky::6 Ks


Nabídka vín vinařství Moravy

Také doporučujeme: