poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Delikatesy jako dárek

Protože na Moravě se dělá nejen dobré víno, ale i jídlo, připravili jsme pro vás vlastní řadu delikates pod značkou Chuť Moravy. Kromě tradičních pochutin jako je paštika nebo meruňkový džem, hledáme zapomenuté recepty a ty oprašujeme a také vymýšlíme produkty úplně nové. Můžete tak u nás objevit například svatojánské ořechy, chmelíček nebo smrkové želé.

U všech delikates se držíme základní myšlenky, že hlavní surovina by měla pocházet z Moravy. Při výrobě se samozřejmě vyhýbáme použití jakýchkoliv zbytečných chemických a umělých přísad. Většinu surovin vlastnoručně sbíráme a delikatesy vyrábíme v limitovaných sériích několika set, maximálně tisíc kusů.

Naše delikatesy jsou jedinečné

Naše produkty tak nenajdete v žádném větším obchodním řetězci nebo velkoobchodě a u specialit typu chmelíček, jarní hustopečské mandle, svatojánské ořechy nebo smrkové želé díky jejich jedinečnosti nenajdete ani jim podobné.

Možnosti loga na delikatesách

Na skleničky s delikatesami si sami vyrábíme keramické visačky a jsme tak schopni přizpůsobit je vašim potřebám. Navrhneme a vyrobíme vám visačku s vašim logem nebo věnováním. Stejně tak i na další produkty umíme vkusně umístit vaše logo.

Dárkové koše a balíčky

Delikatesy obvykle kombinujeme s víny nebo samostatně do dárkových košů a balíčků. A zde se také nabízí další možnosti označení vašim logem.

Nabídka delikates

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: