poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Reference

Za dobu své existence jsme měli možnost spolupracovat s několika stovkami zákazníků. A je jedno jedná-li se o živnostníka, střední firmu nebo o nadnárodní společnost. Vždy se snažíme ke každému z nich přistupovat individuálně a plně se věnovat jeho potřebám. Na této stránce najdete některé zajímavé ohlasy a také ukázky zajímavých realizací.Co nám napsali

 • Klára Prudká - BMT Medical Technology s.r.o.Klára Prudká - BMT Medical Technology s.r.o.

  Spolupráce s Firemním vínem je pro nás velice příjemná. Nabízí veliké množství produktů, nebrání se inovacím. Velice oceňujeme osobnější orientaci na zákazníka.

 • testikPavel Zavacký - Webnode.cz

  “Pro spolupráci s Vámi jsme se rozhodli na základě doporučení již před několika lety a bylo to bezpochyby správné rozhodnutí. Představuje pro nás maximální úsporu času a záruku výběru kvalitních dárků, ať už pro naše obchodní partnery nebo pro kolegy."

  "V prostorách naší firmy se každoročně odehrává jak degustace vín, tak i prezentace dalších produktů nebo představení možností balení. Doprava hotových produktů tak plně odpovídá našim představám a požadavkům."

  "Za třešničku na dortu pak považujeme keramické visačky s logem naší firmy, která je součástí každého dárku. Spokojeni tak nejsme jen my, ale i ti, kterým jsou dárky určeny.”

   

  Pavel Zavacký - Project Manager Webnode.cz