poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Visačky na víno

Visačky na víno

Visačky na víno jsou vkusnou možností jak umístit na láhev vaše logo bez narušení původního designu vína.

Keramické visačky

Vlastnoručně si vyrábíme keramické visačky, díky čemuž jsme schopni maximálně reagovat na vaše požadavky a představy. Kromě několika základních tvarů visaček jako je kolečko, malý, střední a velký obdelník, také nabízíme možnost visačky s vlastním tvarem podle vašeho zadání. Součástí každé visačky na víno je i jutový provázek, který slouží k zavěšení na láhev. Jak visačku správně zavěsit se můžete podívat na našem videonávodu.

Další typy visaček na víno

Kromě těchto keramických visaček u nás můžete také objednat keramické magnetky a štítky, které se připevňují na podklad pomocí magnetu nebo samolepící pěny. Další typ visaček, které nabízíme jsou papírové visačky. Kromě možnosti oboustranného potisku a různých formátů jsou tyto visačky i levnější.

Jaký je postup při výrobě visaček?

Pokud máte zájem o návrh vlastní visačky, pošlete nám vaše logo a základní představu. My pro vás vybereme nejvhodnější tvar a velikost visačky a připravíme vizualizaci. Pokud se bude líbit, pustíme se do práce. Keramické visačky vám dodáme do 14ti dnů, papírové ještě dříve.

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: