poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

O nás

Tým Firemní víno.czProjekt Firemnívíno.cz vznikl v roce 2006. Z počátku jsme nabízeli pouze omezený sortiment moravských vín s vlastní etiketou. Díky rychle rostoucímu zájmu o vína i další doplňkový sortiment, jako jsou krabičky na víno, visačky na víno, dotisky loga a dalších služby, jsme postupně nabídku rozšiřovali a reagovali tak na poptávku našich zákazníků.

V roce 2012 jsme usoudili, že nás víno i práce s ním natolik baví, že se jí budeme věnovat naplno a založili jsme společnost Firemní víno s.r.o.. Postupně jsme také rozšířili naši nabídku o další produkty a služby.  

V této době u našich zákazníků získávali velkou oblibu dárkové balíčky vín v kombinaci s něčím k snědku. Vzhledem k tomu, že jsme od počátku spolupracovali výhradně s moravskými vinaři, kartonáři, stolaři a dalšími dodavateli našeho doplňkového sortimentu, začali jsme logicky hledat také u malých lokálních výrobců zajímavé delikatesy a produkty. Postupně jsme tak získali nový sortiment moravských pochutin.

Tyto produkty jsme následně spojili pod vlastní značku Chuť Moravy. Pro tu jsme navrhli jednotný design a kromě již zmíněných produktů z rukou menších výrobců jsme začali sami oprašovat staré a zapomenuté recepty a tvořit delikatesy vlastní. První z nich byly Svatojánské ořechy, které nás díky velkému úspěchu jen utvrdili v tom, že tato cesta má smysl. Následovali další speciality jako Chmelíček, Smrkové želé, Chrousti nebo produkty z mandlí z jedinečného sadu v Hustopečích u Brna.  

V roce 2015 jsme se pak rozhodli pro změnu názvu společnosti na Chuť Moravy s.r.o., která lépe odráží to co děláme a jak celou práci vnímáme. 

V současnosti (rok 2016) po 10ti letech od našeho vzniku pokračujeme v práci na nových delikatesách, stále objevujeme nová vína i vinařství, hledáme zajímavé nové produkty do doplňkového sortimentu, nejlépe z rukou našich výrobců a neustále vylepšujeme naše služby. Po celou dobu naší existence se snažíme držet toho, že nabízíme pouze produkty prvotřídní kvality a chuti, za kterými si pevně stojíme. Na prvním místě jste u nás vždy Vy - náš zákazník, ke kterému přistupujeme osobně, řešíme jeho individuální potřeby a vycházíme ve všem maximálně vstříc.

Pokud ještě nepatříte mezi naše spokojené zákazníky, budeme rádi, když se jimi stanete a sami se přesvědčíte, že to co zde tvrdíme nejsou jen prázdná slova.