poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Vinařství Hanzel

  • Logo vinařství Hanzel - Firemní víno.cz
  • Foto vinárny ve vinařství Hanzel - Firemní víno.cz
  • Foto vín od vinařství Hanzel - Firemní víno.cz
Logo vinařství Hanzel - Firemní víno.cz Foto vinárny ve vinařství Hanzel - Firemní víno.cz Foto vín od vinařství Hanzel - Firemní víno.cz

Popis vinařství Hanzel

Hledáte-li více než pouhé víno, pak jste rozhodně na správném místě. Nahlédněte do umění vína, ve kterém spojujeme krásy jižní Moravy s jedinečnou chutí, osobním přístupem a rodinnou atmosférou našeho vinařství. Domovem našich přívlastkových vín jsou viniční tratě v okolí Miroslavi, jako například Weinperky nebo Volná pole. Na kvalitu našich hroznů klademe maximální důraz, proto používáme nejmodernější technologie, které zaručují jejich šetrné zpracování. Stále ale vycházíme z tradičních postupů, které byly výchozí pro zpracování hroznů v minulosti.

Nezapomenutelným zážitkem je možnost vychutnat si víno přímo v prostorách, kde skutečně dříve vznikalo a vzniká dodnes. Prostředí útulného vinného sklepa doslova láká všechny milovníky tohoto lahodného moku k tomu, aby zde na chvíli zapomněli na čas a nechali se unášet ničím nerušenou atmosférou.

Našim hostům nabízíme i řízenou degustaci, při které ochutnáte naše vína a strávíte tak příjemné chvíle, které vám nedovolí naše vinařství tak lehce opustit. I proto je k dispozici komfortní ubytování přímo ve vinařství – stačí vyjít jen pár schodů.

Parametry:

Poloha vinařství:Miroslav
Vinařská oblast:znojemská
Roční produkce lahví:120 000
Rok vzniku:2010
Minimální počet vín do objednávky::48 Ks


Nabídka vín vinařství Hanzel

Také doporučujeme: