poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Keramická visačka na delikatesy - ovál

  • Foto keramické visačky na delikatesy oválné - od Friemní víno.cz
  • Foto keramické visačky na delikatesy oválné s kótami - od Friemní víno.cz
Foto keramické visačky na delikatesy oválné - od Friemní víno.cz Foto keramické visačky na delikatesy oválné s kótami - od Friemní víno.cz

Popis keramické visačky na delikatesy:

Keramickou visačku na delikatesy oválnou vyrábíme především pro naše pochutiny Chuť Moravy. Díky tomu vám můžeme nabídnout využití visačky pro vaše firemní účely společně s delikatesami ale i samostatně.

Pokud si visačku objednáte společně s delikatesou (vztahuje se pouze na skleničky), získáte od nás visačku za zvýhodněnou cenu a od 200 ks pak ZCELA ZDARMA.

Jak visačky vyrábíme?:

Keramické visačky vyrábíme sami, díky čemuž je lze maximálně přizpůsobit potřebám zákazníka. Ze zaslaného loga, vám připravíme vizualizaci visačky a jakmile návrh schválíte, začínáme vyrábět. Z keramické hlíny je vykrojen požadovaný tvar, raznicí do něj vytlačena grafika a ta je obarvena černou barvou. Před vypálením visačky, je do ní vykrojena dírka pro navlečení provázku a dokonale vysušena.

Následuje vypálení keramiky v peci při teplotě 1200 °C . Po vypálení a zchladnutí je navlečen do dírky jutový provázek a visačka je hotová. Provázek má optimální délku pro všechny standardní typy vinných lahví.

Jak vám visačky dodáme:

Visačky Vám vyrobíme a budeme expedovat nejpozději do 15 pracovních dnů. Visačky balíme běžně do svazků po 50 ks. Návod na správné uvázání visačky na hrdlo láhve najdete v tomto krátkém instruktážním videu.

 

Parametry:

Kód výrobku:VI006
Rozměry:š.45 x v.35 mm
Materiál:keramika / jutový provázek

Ceny:

Počet kusů Cena samotné visačky bez DPH Cena s delikatesou bez DPH
50 - 200 38 Kč 20 Kč
200 - 500 28 Kč ZDARMA
500 a více 25 Kč ZDARMA
* Ceny produktu se liší podle toho jsou-li objednány společně s vínem nebo samostatně. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: