poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Keramická visačka na víno - kolečko

  • Foto keramické visačky na víno kolečka - Firemní víno.cz
  • Foto kulaté keramické visačky na víno s kótami - Firemní víno.cz
Foto keramické visačky na víno kolečka - Firemní víno.cz Foto kulaté keramické visačky na víno s kótami - Firemní víno.cz

Popis keramické visačky kolečka:

Keramická visačka na víno ve tvaru kolečka je asi nejoblíbenější variantou tohoto typu visaček. Díky svému rozměru a proporcím je vhodná pro většinu typů loga a lze také doplnit o krátký text, nebo PF.

Jak se visačky vyrábí:

Keramické visačky sami ručně vyrábíme, takže není problém je přizpůsobit či upravit podle vašich požadavků. Po zaslání vašeho loga, připravíme vizualizaci visačky. Jakmile ji odsouhlasíte, začneme s výrobou. Visačky jsou vyrobeny z hrnčířské hlíny ze které je vykrojen požadovaný tvar, pomocí raznice vytlačeno logo nebo text a to je zalito černou barvou. Dále je do visačky vyražen potřebný počet dírek k navléknutí provázku a visačka musí dokonale proschnout. Po vyschnutí následuje vypálení ve vysokoteplotní keramické peci při teplotě kolem 1200 °C. Po vychladnutí je na každou visačku navlečen jutový provázek. Jeho délka je navržena tak, aby šel pohodlně zavěsit na všechny standardní typy vinných lahví

Jak vám visačky dodáme:

Visačky Vám vyrobíme a budeme expedovat nejpozději do 15 pracovních dnů. Visačky balíme běžně do svazků po 50 ks. Návod na správné uvázání visačky na hrdlo láhve najdete v tomto krátkém instruktážním videu.

 

Parametry:

Kód výrobku:VI001
Rozměry:průměr cca 37 mm
Materiál:keramika / jutový provázek
Cena navázání visačky na láhev:5 Kč

Ceny:

Počet kusů Cena bez DPH
100 - 200 38 Kč
200 - 500 28 Kč
500 a více 25 Kč
* Ceny produktu se liší podle toho jsou-li objednány společně s vínem nebo samostatně. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: