poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Keramická visačka na víno - střední obdélník

  • Foto keramické visačka na víno obdélníkové střední - od Firemní víno.cz
  • Foto keramické visačka na víno obdélníkové střední okótované - od Firemní víno.cz
Foto keramické visačka na víno obdélníkové střední - od Firemní víno.cz Foto keramické visačka na víno obdélníkové střední okótované - od Firemní víno.cz

Popis keramické visačky střední obdélník:

Keramická visačka na víno ve tvaru středního obdélníku o rozměru 55x28 mm, je vhodná svým rozměrem a proporcemi pro většinu typů log a také dostatečně prostorná pro krátký text nebo věnování.

Jak se keramické visačky vyrábí:

Visačky na víno vyrábíme vlastnoručně, a tím pádem je umíme lehce přizpůsobit nebo upravit podle přání zákazníka. Když nám zašlete logo, my obratem připravíme vizualizaci visačky a po odsouhlasení návrhu začínáme s výrobou. Visačka je vyrobena z keramické hlíny, vykrojením požadovaného tvaru. Raznicí je do ní následně vytlačena požadovaná grafika, která je obarvena černou barvou. Po vykrojení kulaté dírky sloužící k navlečení jutového provázku je visačka připravená a musí se dokonale vysušit. Jakmile je suchá, přesune se do vysokoteplotní keramické pece, kde je vypálena při teplotě kolem 1200 °C. Po vychladnutí visačky je opatřena jutovým provázkem. Jeho délka je uzpůsobena pro všechny standardní typy vinných lahví

Jak vám visačky dodáme:

Visačky Vám vyrobíme a budeme expedovat nejpozději do 15 pracovních dnů. Visačky balíme běžně do svazků po 50 ks. Návod na správné uvázání visačky na hrdlo láhve najdete v tomto krátkém instruktážním videu.

 

Parametry:

Kód výrobku:VI003
Rozměry:š.55 x v.28 mm
Materiál:keramika / jutový provázek
Cena navázání visačky na láhev:5 Kč

Ceny:

Počet kusů Cena bez DPH
100 - 200 35 kč
200 - 500 25 Kč
500 a více 22 Kč
* Ceny produktu se liší podle toho jsou-li objednány společně s vínem nebo samostatně. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: