poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Keramická visačka na víno - velký obdélník

  • Foto okótované keramické visačky na víno obdelníkové velké - od Firemní víno.cz
  • Foto keramické visačky na víno obdelníkové velké - od Firemní víno.cz
Foto okótované keramické visačky na víno obdelníkové velké - od Firemní víno.cz Foto keramické visačky na víno obdelníkové velké - od Firemní víno.cz

Popis keramické visačky - velký obdélník:

Keramickou visačku na víno - velký obdélník, lze díky svému rozměru 75x28 mm využít kromě umístění loga také velmi dobře pro krátké texty, věnování a přání.

Jak visačky vyrábíme?:

Všechny keramické visačky na víno vyrábíme sami, ručně. To nám dává možnost je maximálně uzpůsobit vašim požadavkům. Po zaslání loga, vám připravíme vizualizaci visačky. Jakmile návrh schválíte, začínáme vyrábět. Z několika milimetrové vrstvy keramické hlíny je vykrojen zvolený tvar, do něj raznicí vytlačena požadovaná grafika a ta je obarvena černou barvou. Než přijde visačka do pece k vypálení, musí do ní být ještě vykrojena dírka pro navlečení provázku a dokonale proschnout.

Samotné vypalování probíhá při teplotě 1200 °C ve vysokoteplotní keramické peci. Po vypálení a vychladnutí visačky je navlečen do dírky jutový provázek a může se expedovat. Délka provázku je zvolena univerzálně pro všechny standardní typy vinných lahví.

Jak vám visačky dodáme:

Visačky Vám vyrobíme a budeme expedovat nejpozději do 15 pracovních dnů. Visačky balíme běžně do svazků po 50 ks. Návod na správné uvázání visačky na hrdlo láhve najdete v tomto krátkém instruktážním videu.

 

Parametry:

Kód výrobku:VI004
Rozměry:š. 75 x v. 28 mm
Materiál:keramika / jutový provázek
Cena navázání visačky na láhev:5 Kč

Ceny:

Počet kusů Cena bez DPH
100 - 200 38 Kč
200 - 500 28 Kč
500 a více 25 Kč
* Ceny produktu se liší podle toho jsou-li objednány společně s vínem nebo samostatně. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: