poslat poptávku zavolejte nám menu vyhledávání

Česnekové štangle 200 ml

Popis :

Na kousky nakrájené česnekové výhonky i s pacibulkami jsme naložili do jemného sladko-kyselého nálevu s lehkou pikantní dochutí. Květenství česneku paličáku se na přelomu jara a léta ořezává, aby veškerá síla a česneková chuť přešla do stroužků ukrytých pod zemí. Vyhodit tuto většinou nevyužitou část rostliny by však byla velká chyba. Čerstvé výhonky mají jemnou, lehce česnekovou, nasládlou chuť a skvěle se hodí na dochucení salátů, omáček či masa.
Také je můžete rozmixovat, smíchat se solí a používat jako pesto. Vzhledem k tomu, že se jedná o sezónní surovinu, dostupnou jen pár dní v roce, přinášíme Vám ji naloženou v lahodném nálevu,ve kterém ji můžete mít po ruce celý rok.

 

Jak vznikly česnekové štangle, proč tento zvláštní název, i jaké další produkty vyrábíme z nevyužitých surovin se dozvíte na našem blogu: chutmoravy.cz/blog/misto-na-kompost-do-sklenicky

K čemu se hodí:

Česnekové štangle se skvěle hodí k masům, sýrům, do salátů nebo i jako součást bezmasých nebo asijských jídel, například kari.

Složení :

Česnekové výhonky 44,4% / 42,1%, nálev (vinný ocet bílý (víno, oxid siřičitý), voda, cukr, sůl, kajenský pepř, pepř černý).

Parametry:

Cena pro firmu bez DPH:193
Kód zboží:CHM081
Objem:200 ml
Trvanlivost:1 rok
Skladování:do 25°C
Balení po:10 ks (menší množství možno objednat na
Výrobce:Chuť Moravy s.r.o.
Cena pro firmu bez DPH 193 Kč
193

Možnosti umístění loga

Visačka na delikatese

Keramická visačka na delikatese - oválná Keramická visačka na delikatese - oválná

Každá sklenička s delikatesou Chuť Moravy je opatřena keramickou visačkou s názvem produktu. Díky tomu, že visačky sami vyrábíme, vám nabízíme využití visačky pro vaše firemní účely a to formou nahrazení názvu produktu vašim logem nebo krátkým textem. Pokud si visačku objednáte společně s delikatesou (ve skleničce), získáte ji od nás za zvýhodněnou cenu a od 200 ks pak ZCELA ZDARMA.

Parametry:

Kód výrobku: VI006
Rozměry: š.45 x v.35 mm
Materiál: keramika / jutový provázek

Ceny:

Počet kusů Cena samotné visačky bez DPH Cena s delikatesou bez DPH
50 - 100 37 Kč 20 Kč
100 - 200 27 Kč 10 Kč
200 - 500 23 Kč ZDARMA
500 a více 20 Kč ZDARMA
Detail produktu

Ukázky některých realizací

Také doporučujeme: